23 april 2026

Welkom in de vernieuwde Gebrande Waateren

Na een ingrijpende verbouwing openen we op 23 april 2026 onze deuren. Ontdek de vernieuwde herberg met nieuw restaurant, vernieuwde zalen en dezelfde Twentse warmte.

Na een ingrijpende verbouwing zijn we trots om op 23 april 2026 onze deuren te heropenen. Herberg de Gebrande Waateren is vernieuwd, maar de warmte en gastvrijheid waar we al meer dan 225 jaar om bekend staan, zijn gebleven.

Wat is er nieuw?

De verbouwing heeft de herberg een frisse uitstraling gegeven zonder de historische charme te verliezen. Het restaurant is opnieuw ingericht met oog voor comfort en sfeer. De zalen zijn uitgebreid en moderniseerd, zodat we nog beter kunnen voorzien in de wensen van onze gasten bij feesten en evenementen.

Kom en vier mee

Op de avond van de heropening organiseren we een bijzonder evenement voor iedereen die de vernieuwing wil meemaken. Meld je aan via de heropeningspagina en geniet van een speciale proeverij.

We kijken ernaar uit je te verwelkomen in de vernieuwde Gebrande Waateren!